Vlasy-Účesy.cz

Dlouhé vlasy

Sponzorované odkazy

Sny jsou různé, hlavně ty ženské. Některé z nás sní o diamantových špercích, jiné o dokonalém manželovi či příteli, další zas o nádherném domečku. Ty skromnější zas mají sen ne tak vzdálený od realizace – sen o dlouhých vlasech.

Dlouhé vlasy pro každého

Vhodné genetické dispozice plus péče vám můžou zaručit dokonalé, zdravé a přesevším dlouhé vlasy. Pokud byste se na první faktor raději nespoléhala, nakolik si dokonale umíte vybavit tátovu plešku nebo matčiny krátké a řídké vlasy, musíte se spolehnout jenom na vaše ruce a znalosti, jak si dlouhé vlasy vypěstovat. Není to možná tak jednoduché, ale i tady platí, že trpělivost růže přináší. Nezapomeňte na pravidelné zastřihávání v kadeřnictví, aby vaše vlasy, rostli do krásy, ne do vrabčího hnízda.

Co říkají vaše dlouhé vlasy ?

Dlouhé vlasy působí žensky, elegantně, atraktivně a hrozně sexy. To jisté si myslí nejen ženy, ale i muži. Dlouhé vlasy působí dle nich mnohem erotičtěji než krátké. Avšak pozor! Dlouhým vlasem musíte věnovat obrovskou péči. Když ne, symbol vaší ženskosti se po chvílí změní na rozcuchané „cosi“. Pozor hlavně na česání – zapomeňte na hřeben, dejte přednost kartáči – dřevenému, se širšími zuby. Také raději vyměňte povlečení polštáře za saténové, ta bude k vaši hřívě šetrnější.

Dlouhé vlasy jako z reklamy

I vy jste si právě koupili ten šíleně drahý šampón, po kterém měla modelka z reklamy nádherné vlasy plné lesku, no vám to nějak nefunguje? Nezoufejte, nejste jediná. Reklamu dělají marketingově zdatní lidé a ti vědí, že kdyby jejich šampón prezentovala modelka s rozcuchanými vlasy, mnoho žen by asi dalo přednost něčemu jinému. Jde však o různé triky a hru se světlem, a na tu se obyčejné smrtelnice spoléhat nemůžou. Proto stavte na umývání vlasů šetrně a ne příliš často, nejlépe dva až třikrát týdně. Také nezapomínejte na zábaly a masky. Ne aby vás napadlo vlasy sušit ručníkem! Fénování byste také mohli omezit, to totiž vysouší a poškozuje vaší dlouhou hřívu

Dlouhé vlasy – vždy in

Dlouhé vlasy jsou a budou v módě vždycky. Je jedno, jestli jsou kudrnaté nebo rovné, základem je, aby působili zdravě. V tom případe, budou jednou z věcí, kterou si na vás bude každý obdivně prohlížet. To vám dodá pocit pýchy a zadostiučinění, protože jenom vy víte, kolik námahy a času vás tahle paráda stojí.

3 komentáře
Leave a comment »

  1. Dobrý den, nevíte jak by mi vlasy mohly narůst do 4 měsíců o 8 cm…? Nevíte jak…? Jsou nějáké šámpony pro prodloužení vlasů, nebo nějáké vitamíny či mastičky…. Děkuji za vaši odpověd..

  2. Pokud si nemáme sušit vlasy ručníkem a máme je fénovat mimimálně, pak nechápu jakým způsobem se zbavují vlhkosti. Čekat na přirozené vysušení je v dnešní době nemožné.Takže????
    Děkuji

  3. V tomto tématě souhlasím, možná ne ve všech aspektách, ale i tak.

Leave Comment