Vlasy-Účesy.cz

Krátké vlasy

Sponzorované odkazy

Zvlášť v letních měsících některé z nás, zejména dlouhovlasé, touží alespoň na chvíli shodit hřívu. Nejvíc procent žen se proto pro krátký sestřih rozhodne v létě, to ale neznamená, že někdo se pro krátké vlasy nemůže rozhodnout i kdykoli přes rok – proč ne? Krátké vlasy působí mladě, svěže a energicky.

Krátké vlasy – svědčí i vám ?

Před tím, než se rozhodnete vlasy úplně ostříhat, raději pořádně pouvažujte. Je to totiž drastická změna. Váš obličej se vám po zásahu kadeřnice nemusí líbit, proto si před tím dejte poradit od někoho zkušeného, nebo třeba i od obyčejných laiků, vašich přátel. Platí však, že pokud máte souměrný obličej, bude vám určitě krátký účes slušet.

Úprava krátkých vlasů

Sníte o tom, že když se ostříháte nakrátko, tak se doba úpravy vlasů zkrátí? Spíš na to zapomeňte – krátké neupravované vlasy si žena nemůže dovolit. Je třeba je lakovat, nebo nanášet gel a vosk, aby se s nimi dalo pracovat. Poté si však na hlavě můžete vykouzlit jak elegantní účes do práce, tak něco víc střapaté pro večerní posezení s přáteli. Praktické jsou i proto, že si je můžete umýt i ráno před práci bez jakékoli obavy, že nestihnou vyschnout.

Krátké vlay – pro a proti

Dlouhé vlasy od pradávna přitahují pozornost mužů, to je známa pravda. Jsou svůdné a sexy, to vám poví každý chlap bez toho, že by se nad tím nějak zvlášť zamýšlel. Také je můžete různě upravovat – dělat copy, vyžehlit je nebo i natočit. Po čase se však začínají lámat, konečky jsou suché, bez lesku. To je u krátkých vlasů velice nepravděpodobné, nakolik dorůstají rychle a starých poškozených pramínků vás kadeřnice celkem rychle zbaví. Říká se, že krátké vlasy ubírají vek. Možná na tom něco bude, koukněte na některé Hollywoodské hvězdy – že jim to nakrátko sluší?

Ženskost vs. krátké vlasy

Bojíte se, že krátké vlasy vám uberou na atraktivitě? Ne tak celkem. Muži sice tvrdí, že dlouhovlásky jsou nejpřitažlivější, avšak když působíte sebevědomě (pozor, ne drsně), žádný chlap vám neuteče. Takže když se změny bojíte jenom z tohoto důvodu, jenom směle do toho! Pokud se vám výsledek nebude líbit, nic není ztracené – nové vlasy narostou ani nebudete vědět jak.

Leave Comment